Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: rendered_rows w include() (linia 15 z /sites/all/modules/views_slideshow/contrib/views_slideshow_cycle/theme/views-slideshow-cycle-main-frame.tpl.php).
stadion noclacrosse Kosynierzy_2koszykarzy WKKPanthers Wrocław_2kosz WKS Śląsk_1siatkarki #VolleyWrocław_1szermierka  Wrocławianiekoszykarek Ślęza Wrocław_2Barons_1eWinner Gwardia_1Rugby Wrocław_1bilard - snooker La Sezamlacrosse Kosynierzy_1kosz TBS Śląsk II Wrocław_1Panthers Wrocław_1boks Adreanalina_2baseball Baronssiatkarki #VolleyWrocław_2koszykarek Ślęza Wrocław_1szermierka Kolejarzkoszykarzy WKKeWinner Gwardia_2stadion kibicejudo Damian SzwarnowieckiRugby Wrocław_2tenis stołowy KU AZS UE Wrocław

PŁYWANIE - MP w pływaniu: kolejne medale naszych pływaków w mistrzostwach kraju w Lublinie

W ostatnim dniu zawodów reprezentanci trzech dolnośląskich klubów zdobyli aż sześć medali. Doskonałą formą błysnęły szczególnie pływaczki Juvenii Wrocław, które dwa razy stanęły na najwyższym stopniu podium. Złoto na 400 metrów zmiennym przy okazji bijąc rekord kraju zdobyły zawodniczki Juvenii Wrocław, indywidualnie natomiast Dominika Sztandera z Juvenii była najszybsza na 50 m stylem klasycznym kobiet a jej klubowa koleżanka Klaudia Naziębło wywalczyła srebro na 100 metrów grzbietowym. Srebro zdobył też Kacper Dereń ze Śląska Wrocław na 800 metrów zmiennym, wreszcie brąz wywalczyli inny z pływaków Śląska Rafał Szwedzki na 200 metrów zmiennym i Rafał Kusto z Orki Lubań na 50 metrów grzbietem.
* 50 m stylem klasycznym kobiet:
1. SZTANDERA Dominika MKS Juvenia Wrocław 31.35
2. HALLMANN Weronika AZS AWF Warszawa 31.67
3. PIECHOWICZ Karolina 16 SWIMLAND Olsztyn 31.87 MINIMUM KWALIFIKACYJNE DO MEJ
* 50 m stylem klasycznym mężczyzn:
1. KOZAKIEWICZ Jan Legia Warszawa 27.11 WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI OPEN; MINIMUM KWALIFIKACYJNE DO ME
2. KAŁUSOWSKI Jan MKS Trójka Łódź 28.07
3. KUSTO Rafał UKS ''ORKA'' Lubań 28.11
* 100 m stylem grzbietowym kobiet:
1. PEDA Paulina AZS AWF Katowice 1:00.34 WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI OPEN I MŁODZIEŻOWCA 19-23 LAT; MINIMUM KWALIFIKACYJNE DO IO TOKIO - SZTAFETA; MINIMUM KWALIFIKACYJNE DO ME;
2. NAZIĘBŁO Klaudia MKS Juvenia Wrocław 1:00.82 MINIMUM KWALIFIKACYJNE DO IO TOKIO - SZTAFETA
3. NASKRĘT Agata UKS G-8 Bielany Warszawa 1:01.05 MINIMUM KWALIFIKACYJNE DO IO TOKIO - SZTAFETA
* 200 m stylem zmiennym mężczyzn:
1. WĄGROWSKI Marcel AZS Łódź 2:02.49
2. BUJAK Dominik St. Lok. SALOS Cortile Kielce 2:02.58
3. SZWEDZKI Dawid WKS Śląsk 2:03.14
* 800 m stylem dowolnym mężczyzn:
1. WOJDAK Wojciech BOSiR Brzesko 8:02.84
2. DEREŃ Kacper WKS Śląsk 8:09.58
3. ZABOROWSKI Filip MKP Szczecin 8:10.16
* Sztafety 4x100 m stylem zmiennym kobiet
1. MKS Juvenia Wrocław 4:02.63 (TCHÓRZ Alicja, SZTANDERA Dominika, NAZIĘBŁO Klaudia, FIEDKIEWICZ Kornelia) REKORD POLSKI
2. AZS AWF Katowice 4:10.03 (PEDA Paulina, SZOPA Marta, NOGAJ Paulina, KOSSAKOWSKA Dominika)
3. KUAZS UMCS LUBLIN 4:10.94 (BERNAT Laura, SAMUŁA Wiktoria, PIESKO Martyna, CZARNECKA Wiktoria)

źródło: www.prw.pl
foto: polswim.pl

Tagi: 
sportgame, sport, Wrocław, pływanie, swimming, Mistrzostwa Polski, MP, Juvenia Wrocław, Dominika Sztandera, Klaudia Naziębło, Tchórz Alicja, Fiedkiewicz Kornelia, WKS Ślask, Szwedzki Dawid, Dereń Kacper